بستن

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

یکشنبه, 7 مهر 98, 17:05

فرایند قالب گیری چرخشی مخزن پلی اتیلن شرکت آذین الوند

فرایند تولید و قالب گیری چرخشی مخزن پلی اتیلن

اساس فرایند قالب گیری چرخشی مخزن پلی اتیلن شامل وارد کردن مقدار مشخصی از پلاستیک به صورت پودر، دانه به قالب توخالی و پوسته مانند است. قالب چرخشی مخزن پلی اتیلن حول دو محور اصلی با سرعت‌های نسبتاً کم چرخیده یا لرزانده می‌شود. پلاستیک درون قالب به دیوار چسبیده و یک لایه را بر سطح قالب ایجاد می‌کند. چرخش قالب چرخشی مخازن پلی اتیلن در حین مرحله سرمایش نیز ادامه پیدا می‌کند تا پلاستیک شکل مطلوبش را بگیرد و جامد شود. هنگامی‌که پلاستیک به اندازه کافی سخت شد، سرمایش و چرخش متوقف شده تا قطعه پلاستیکی را از قالب خارج کنند. در این مرحله، چرخه فرایند قالب گیری چرخشی مخزن پلی اتیلن دوباره تکرار می‌شود…

  • FDA سازگار، مقاوم در برابر ضربه، مواد HDPE ، LLDP علاوه بر آب آشامیدنی، مخزن پلی اتیلن برای کود، مواد شیمیایی، روغن، روان کننده ها و هر نوع مایع دیگر که سازگار با مواد شیمیایی هستند، ایده آل هستند.
  • اتصالات سفارشی می تواند بر اساس درخواست اضافه شود. تخصص ما ارائه راه حل های جدید قالب گیری چرخشی مخازن پلی اتیلن است.
  • قالب گیری چرخشی مخزن پلی اتیلن یک فرآیند تولید کارآمد است که برای تولید مجموعه ای گسترده از محصولات استفاده میشود.
  • قالب گیری چرخشی مخزن پلی اتیلن به ویژه در ساخت مخازن ذخیره سازی موثر است و این روش برای ساخت مخازن با دوام ترین مواد شیمیایی در صنعت استفاده می شود. از تخت کامیون تا اسباب بازی های کودکان در این محدوده قرار میگیرد.

شرکت های متعددی برای تولید مخزن های کشاورزی و آب ذخیره و یا سپتیک از Rotomolding استفاده می کنند، اما شرکت های بسیار کمی در قالب گیری چرخشی مخازن مواد شیمیایی تخصص دارند. مخازن شیمیایی نیاز به دیواره های ضخیم تر و رزین (بصورت کاورثانویه) دارند تا بتوانند در شرایط دشوارتر تحمل فشارهای هیدرو استاتیکی را داشته باشند.

شرکت آذین الوند افتخار این مهم را دارد که با استفاده از  به روز ترین تکنولوژی های ساخت مخزن پلی اتیلن به عنوان بزرگ ترین تولید کننده مخازن پلی اتیلن برای تمامی مصرف کنندگان ، بهترین کیفیت را ضمانت میکند.

آذین الوند آسیا

نظرات کاربران

لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.